Laenud kiirelt kohe kätte

Vahel võib tekkida vajadus saada laen kiiresti kätte. Kui vajate kiirelt otse internetist laenu, olete õiges kohas. Toome teieni kiired laenud Eestis, mis võimaldavad saada raha kohe oma pangakontole.

Kiired laenud

Kiireid laene iseloomustavad võimalus taotleda laen mõne klikiga ja saada laenu väljamakse oma pangakontole ilma pikemate viivitusteta.

Taotluse vastus kohe

Esitades internetis laenutaotluse, vaatab süsteem taotluse läbi ja kuvab teile vastuse sekundite jooksul. Seejärel tuleb sõlmida leping ning oodata väljamakset.

Laen kiiresti kätte

Need on laenud, mida taotledes saab raha praktiliselt kohe kätte. Sõltuvalt valitud laenutüübist läheb laenu väljamaksega aega mõni minut kuni mõni tund. Aga kui kiiresti saab tegelikult laenu?

Laenud 15 minutiga

Soovitame arvestada vähemalt 15-minutilise ajakuluga, sest isegi kui teile tehakse kohe laenuotsus, võib lepingu allkirjastamine ID-kaardiga, SMART ID’ga või Mobiil-ID’ga võtta mõned minutid aega.

Lisaks tuleb meeles pidada ka asjaolu, et väikelaene ei maksta välja ööpäevaringselt, seevastu kiirlaene aga küll – need laenud on mõeldud 24h kasutamiseks. Kuidas siis saada kiiresti raha?

Kiirlaen kohe kätte

Lepingu sõlmimise järel teevad kiirlaenu pakkujad Euroopa välkmakse ning rahaülekanne laekub teie pangakontole kohe. Siin on muidugi eelduseks, et kasutate mõnda suuremat panka nagu SEB pank, Swedbank, LHV, COOP jt, kes on liitunud kaasaegse välkmakse süsteemiga.

Laenud kiirelt korduvad küsimused

Kui kiirelt saab väikelaenu?
Väikelaenu taotlemisel tehakse kohene laenuotsus. Laenu väljamakseid teostatakse tööpäevadel mõne tunni jooksul.

Kas kiirlaenu saab kohe kätte?
Jah. Kiirlaenud makstakse välja läbi Euroopa välkmaksete süsteemi ja raha saab kohe oma pangakontole kätte.

Kuidas saada laenu kiirelt?
Vali sobiv kiirlaenu pakkumine, esita taotluses korrektsed andmed ja kinnita leping. Väljamakse tehakse minutite jooksul.